O modzie
Thursday February 22nd 2018

Czy moda jest aż tak ważna?

Powoli, małymi krokami chyba każda z nas rozpoczyna przygotowania do jakże nie zbliżającej się wielkimi krokami wiosny. Luty to czas kiedy w galeriach handlowych wchodzą nowe kolekcje, coraz to piękniejsze ciuszki kuszą wyglądem ale niestety nie cenami. Jak tylko widzimy w sieciówkach nowe, lżejsze już ciuszki to myślimy o niczym innym jak o wymianie naszej garderoby. Jednak czy wymiana garderoby jest potrzebna?

szafa2

Może warto przejrzeć szafę i znaleźć w niej rzeczy, które jeszcze nadają się do założenia? Wkońcu każda z nas w szafie posiada chyba klasyczne wersje bluzek, spódnic czy też sukieneczek, które będą modne zawsze. No a jeśli posiadasz te „nie modne” już ciuchy to może warto je gdzieś przechować? Moda zmienia się bardzo szybko i kto wie czy za rok nie powrócą jednak stare zwyczaje?

Jaki Ty masz stosunek do mody? Zakładasz to w czym czujesz się dobrze czy też wybierasz te elementy, które teraz są modne?

Previous Topic:

More from category

Jak dbać o stopy?
Jak dbać o stopy?

Latem warto zadbać nie tylko o piękny strój czy wygodne buty ale także o wygląd naszych stóp. Latem wyjątkowo [Read More]

Jak wyszczuplić pupę?
Jak wyszczuplić pupę?

Nie każda z nas może pochwalić się zgrabną i szczupłą pupą – jednak, zaokrąglone w tym miejscu ciało [Read More]

Strój do teatru!
Strój do teatru!

Od czasu do czasu wybieramy się na ważniejsze spotkania, imprezy czy wydarzenia. W najbliższym czasie wybieram się [Read More]

Jak wyszczuplają buty?
Jak wyszczuplają buty?

<div align=”justify”> Każda z nas doskonale wie, że ciuchy mogą nas odpowiednio wyszczuplić a [Read More]

Interesting Sites

    Archives