O modzie
Wednesday January 23rd 2019

Strój do teatru!

Od czasu do czasu wybieramy się na ważniejsze spotkania, imprezy czy wydarzenia. W najbliższym czasie wybieram się do teatru i w związku z tych chciałabym przekazać Wam dzisiaj kilka porad związanych z dress code’m w tym miejscu.

images (33)

W dzisiejszych czasach wyjście do teatru nie musi wiązać się z przesadną elegancją – kiedyś owszem wypadało pójść w odświętnym garniturze czy też kostiumie ale dziś wystarczy być ubranym elegancko. Dzisiejsze czasy to nie czasy sztywnych, wieczorowych i galowych stylizacji – a uwierz, kilkanaście lat temu bez takiego stroju nie wpuszczono by Cię na salę teatralną.

Jak więc powinniśmy dziś ubrać się do teatru?

pobrane (23)

Pamiętaj, że najważniejsze jest czyste, schludne i eleganckie ubranie. Nie może to być dres ani wygnieciony strój. Pamiętaj, że masz się piękne ubrać a nie przebrać. Wybieraj stonowane kolory ale też kroje – zbyt krótkie spódnice, wydekoltowane bluzki czy ekstrawaganckie nakrycia głowy nie wchodzą w grę. Każdy, klasyczny strój powinnaś wesprzeć dodatkami w postaci ciekawej i eleganckiej biżuterii.

images (32)

Mężczyznom proponuję się garnitur bądź też eleganckie spodnie połączone z elegancką koszulą. Idealnym wyborem dla kobiet będzie oczywiście mała czarna ale połączenie spodni z koszulą czy też spódnica będą dobrym wyborem.

Pamiętaj: ma być skromnie, elegancko i klasycznie!

A Ty jakie masz propozycje na wieczorne wyjście do teatru? Jakieś specjalne porady czy całkowity brak?

Previous Topic:

More from category

Jak dbać o stopy?
Jak dbać o stopy?

Latem warto zadbać nie tylko o piękny strój czy wygodne buty ale także o wygląd naszych stóp. Latem wyjątkowo [Read More]

Jak wyszczuplić pupę?
Jak wyszczuplić pupę?

Nie każda z nas może pochwalić się zgrabną i szczupłą pupą – jednak, zaokrąglone w tym miejscu ciało [Read More]

Jak wyszczuplają buty?
Jak wyszczuplają buty?

<div align=”justify”> Każda z nas doskonale wie, że ciuchy mogą nas odpowiednio wyszczuplić a [Read More]

Czy moda jest aż tak ważna?
Czy moda jest aż tak ważna?

Powoli, małymi krokami chyba każda z nas rozpoczyna przygotowania do jakże nie zbliżającej się wielkimi krokami [Read More]

Interesting Sites

    Archives